Naudojimas: Užpurkškite valiklį ant švarios, sugeriančios šluostės ir apdorokite valomą paviršių. Jei reikia, apdorokite švariu vandeniu.

 

Pastaba: Visada patikrinkite medžiagos suderinamumą nepastebimoje vietoje. Nenaudoti ant rūgštims ir tirpikliams jautrių paviršių. Neįkvėpti purslų, rūko.

 

PAVOJUS!

Neįkvėpti garų ar aerozolių. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Atsargiai naudokite sanitarinius valiklius. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: mažiau nei 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, kvapiosios medžiagos.

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439303545

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Schnell
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą