Naudojamos koncentracijos: Priklausomai nuo užterštumo naudoti proporcijas su šaltu vandeniu 1:400. Standartinė koncentracija yra 10-20ml / 4l šalto vandens. Nuvalius nuskalauti šaltu vandeniu.
Iš 1l pakuotės koncentrato gausite net 200l valiklio ! Tai ypač ekonomiškas valiklis

Dėmesio! Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Dirbant būtina užtikrinti tinkamą patalpos vėdinimą. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE.

Atsargiai! Produktas dirgina odą ir gali sukelti stiprų akių dirginimą ir pažeidimą. Kenksmingas prarijus. Kenksmingas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Dirbant mūvėti pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą / nusiprauskite po dušu. ĮKVĖPUS: nukentėjusįjį išneškite į gryną orą ir laikykite ramioje padėtyje, kad būtų patogu kvėpuoti. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite. Išsiimkite visus kontaktinius lęšius, jei tai padaryti lengva. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikykite užrakintą. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles.

Sudėtis: sulfamo rūgštis nui 10 iki 20%, izotridekanolis nuo 1 iki 3%

UFI: QY00-K0CH-S006-3FP0

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas:4008439003049

Turis – 1000ml.

 

Gamintojas:

 DR.SCHNELL GmbH & Co. KGaA, Taunusstr. 19, 80807 München, Vokietija Telefonas:089/350608-0, Faksas:089/350608-47

info@dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
5 Prekės

Jums taip pat gali patikti

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą