Naudojimas: Produktą galima dozuoti šaukšteliu pagal poreikį ir nešvarumo laipsnį. Miltelius užtepkite ant drėgnos kempinės arba tiesiai ant sudrėkintos užterštos vietos. Sukamaisiais judesiais patrinkite nešvarias vietas. Tada nuplaukite arba nuvalykite paviršius švariu vandeniu. Nuvalytas vietas nupoliruokite sausa, švaria šluoste.

Patarimas: Po naudojimo gerai nuvalykite arbatinį šaukštelį. Atsargiai elkitės su dažytais arba labai gležnais paviršiais. Pirmiausia išbandykite pudrą mažoje, nepastebimoje vietoje.


Įspėjimas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kontakto su akimis. Jei produkto pateko į akis, gerai jas nuplaukite vandeniu. Po naudojimo uždarykite maišelį ir laikykite sausoje vietoje.

 

Sudėtis: 100% dolomito akmuo.

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196271585

Kiekis – 30g.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

3 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą