Naudojimas: reguliariai pilkite skalavimo skystį į specialų indaplovės skyrių,

laikydamiesi indaplovės gamintojo instrukcijų.

PAVOJUS!

EUH208Sudėtyje yra: 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-onas+. Gali sukelti alerginę odos reakciją.

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, po ranka turėkite produkto pakuotę arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti įkvėpti garų. Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas ir pažeistas kūno dalis. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jei jie dėvimi ir jei juos galima lengvai išimti. Tęsti skalavimą. Jei atsiranda odos dirginimas arba išbėrimas: kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Plauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš pakartotinai naudojant. Turinį / talpyklą išmeskite pagal vietines taisykles, perduodant atliekas tvarkyti įgaliotam asmeniui arba savivaldybės nurodytoje vietoje.

 

Sudėtis: vanduo, riebalų alkoholis C8-18 - alkoksilintas, citrinų rūgštis, kalio kumensulfonatas, natrio kumensulfonatas, karbamidas.

 

UFI: 7N3G-M60T-7N0Y-HAYG

 

Prekės ženklas – GUT AND GUNSTIG

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4311501435274

Kiekis – 1L.

Gamintojas:

EDEKA ZENTRALE AG&Co.KG D-22291

Hamburg, 5134131

www.edeka.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą