Naudojimas: Užpurkškite NOVO PEN-OFF ant šluostės ir nuvalykite paviršių.

 

Įspėjimas:

Prieš naudodami pirmą kartą, patikrinkite suderinamumą nepastebimoje vietoje. NENAUDOKITE tirpikliui jautriems paviršiams, pvz.: dažyti paviršiai, plastikinės kompiuterių dalys, telefonų dėklai, organinis/akrilinis stiklas.

DĖMESIO!

 

Sukelia smarkų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Išmeskite gaminį/talpą pagal taisykles. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. EUH208 sudėtyje yra limonenas, fenoksietanolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

Sudėtyje yra: mažiau kaip 5 % anijoninių, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai. Kvepalai: limonenas, fenoksietanolis.

 

 

Prekės ženklas – DR. SCHNELL

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008439008075

Kiekis – 500ML.

Gamintojas:

Dr.Schnell GmbH & Co. KGaA

Taunusstrasse 19 80807 Munchen

Tel. +49 89 3506080

www.dr-schnell.com

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dr. Schnell
5 Prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą