Naudojimas:

Šaltas valymas. Smarkiai supurtyti buteliuką, išpurkšti 15cm.atstumu, palikti veikti mažiausiai 1val. židinių stiklui – 5min. Po to su dregna šluoste išvalyti atmirkusius nešvarumus.

Karštas valymas. Įkaitinti orkaitę iki 50 laipsnių, išjungti ir palikti 10min. Po to išpurkšti ir palikti veikti 30min. Išvalyti su dregna šluoste.

Nenaudoti aliuminiams, variniams ir lakuotiems paviršiams, elektriniams kontaktams, ventiliatorių angoms.

 

PAVOJUS!

Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla: kaitinant gali sprogti. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant atviros liepsnos ar kito uždegimo šaltinio. Nedurti ir nedeginti, net ir panaudojus. Neįkvėpti purslų. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nusivilkti visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu [arba dušu]. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Nedelsdami skambinkite į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją / gamintoją. Laikyti užrakintą. Saugoti nuo saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50 °C temperatūroje. Turinį/talpą išmesti pagal vietinius ir nacionalinius teisės aktus. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

EUH208 sudėtyje yra limonenas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Sudėtis: ≥ 5 % - <15% alifatiniai angliavandeniliai, <5% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, <5%  nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Kvepalai – limonenas.

 

 

UFI: A9P0-P0XM-200G-VS2E

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4062196101493

Kiekis – 400ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Braun Heitmann
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą