Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

PAVOJUS! Sukelia stiprų akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei reikia medicininės konsultacijos, po ranka turėkite produkto talpyklą arba etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / gydytoją. Naudokite produktą atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 5-15% anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; <5%: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, polikarboksilatai, fosfonatai, fermentai; enzimai; kvapiosios medžiagos - linaliolis, heksilo cinamalis.

UFI: JW53-D0TT-P00X-37JJ

Prekės ženklas – DALLI

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4012400502905

Kiekis – 6KG

Gamintojas:

Dalli-Werke GmbH & Co.KG

Zweifaller Straße 120

D-52224 Stolberg

Tel.: 0049 (0)2402 8900

www.dalli.detergent-info.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dalli Group
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą