Naudojimas: Užpurkškite ant dėmės ir palikite kelioms minutėms. Tada išskalbkite su likusiais skalbiniais rankomis arba skalbimo mašinoje. Laikykitės tekstilės gaminių gamintojo priežiūros nurodymų. Jei abejojate, patikrinkite spalvos atsparumą paslėptoje vietoje.

PAVOJUS!

Gali sukelti alergines odos reakcijas. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių/veido apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.Atsargiai naudokite dėmių valikliu. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. EUH208 sudėtyje yra benzisotiazolinonas, metilizotiazolinonas. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

 

UFI: HTEJ-DYRV-G005-YEM5

 

Sudėtis: <5% muilas, <5-15% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Kvapai, konservantai: benzisothiazolinonas, methylisothiazolinonas; jaučio tulžis.

 

Prekės ženklas – HEITMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4052400034211

Kiekis – 250ml.

Gamintojas:

BRAUNS-HEITMANN GmbH&Co.KG

Lutkefeld 15 D-34414 Warburg

Tel: +49 5641 95 0

www.heitmann-hygiene-care.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Braun Heitmann
3 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą