Naudojimas: Rūšiuokite skalbinius pagal spalvą, skalbimo temperatūrą ir nešvarumo laipsnį. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

 

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti akių apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Skalbimo miltelius naudokite atsargiai. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją.

 

Sudėtis: 5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, <5% deguonies pagrindo baliklio, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, fosfonatai, polikarboksilatai, ceolitai, optiniai balikliai, fermentai, EUH208 Sudėtyje yra kvapiosios medžiagos: citronellolis, linalolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

UFI: KQ6E-7H83-UF86-KKH0

 

Prekės ženklas – GAMA

Kilmės šalis – Ispanija

Kodas - 8435495801627

Kiekis – 6KG

Gamintojas:

BLUESUN CONSUMER BRANDS S.L.U

Ctra. Alcala-Sevilla, Km 1,5

41500 Alcala de Guadaira, Sevilla - Sevilla - Spain

Tel.: +34954481200

msds@bluesuncb.com

http://www.bluesuncb.com

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą