Naudojimas: Norėdami pašalinti dėmes ir padidinti skalbimo jėgą įdėkite 1–2 kapsules tiesiai į skalbimo būgno galą, sudėkite skalbinius, naudokite įprastą skalbiklį. Veikimo temperatūra nuo 20 laipsnių.

Mirkymas. Pilnai ištirpinkite 1 arba 2 kapsules 4 l šilto vandens. Įdėkite skalbinius į vandenį ir panardinkite, retkarčiais pamaišykite arba palikite per naktį. Po to skalbkite įprastai.

DĖMESIO!

Kapsulių negalima pradurti ar kitaip nuvilkti plėvelę. Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros ir prietaiso gamintojo pateiktų naudojimo instrukcijų. Po naudojimo atsargiai uždarykite pakuotę. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją. Sukelia stiprų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Turinį/talpą išmesti pagal nacionalinius teisės aktus.

Sudėtis: Sudėtis: 15–<30% balinimo medžiagų deguonies pagrindu. <5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fermentų, optinių baliklių.

 

 

Prekės ženklas – DR. BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455065816

Kiekis – 160g.

Gamintojas:

Delta pronatura

Postfach 11 48, D-63323 Egelsbach

Tel.+49 0 6103 4045 0

www.delta-pronatura.de

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

Dr. Beckmann

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą