NAUDOJIMO BŪDAS: prieš naudojimą gerai supurtyti balionėlį. Nenaudoti per didelio kiekio: purkšti į viršų ne ilgiau nei 2-3 sekundes. Laikyti toliau nuo akių. Neįkvėpti ir nepurkšti į akis. Nepurkšti ant audinių, baldų, užuolaidų, maisto, gėrimų ir virtuvės reikmenų.

PAVOJUS!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  YPAČ DEGUS AEROZOLIS! Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikymo temperatūra nuo 5°C iki 30°C.Geriausia naudoti iki pabaigos: nurodyta ant pakuotės. Turinį/talpą išmesti pagal vietines taisykles.

 

Sudėtis: butanas, propanas, izobutanas, kvepalai.

.

 

UFI:QA50-A0MP-N00Q-UHD5

 

 

Prekės ženklas – BRAIT

Kilmės šalis – Lenkija

Kodas: 5908241716665

Turis – 300ml.

Gamintojas:

DRAMERS S.A. RABOWICE, UL.OLSZYNOWA 38,

62-020 SWARZĘDZ, POLAND.

TEL.: +48616245500

www.dramers.com.pl

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

 

6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą