Naudojimas:

Sudrėkintą kempinę kelis kartus patrinkite į akmenį, kad į kempinę įsigertų valiklio koncentratas Nuvalykite kaitlentę. Paskui gerai nušluostykite skudurėliu. Reikalui esant, nudžiovinkite. Perlo efektas: nuvalyta kaitlentė nepritraukia vandens ir nešvarumų. Sukuriama apsauga ir ilgai išliekantis blizgesys.

Visada laikykitės prietaiso gamintojo naudojimosi instrukcijų. Rekomenduojama priemonę išbandyti ant paviršių nematomoje vietoje.

ATSARGIAI!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Mūvėti apsaugines pirštines/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.  

 

Sudėtis: <5% muilo, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos; fenoksietanolis, kvapiosios medžiagos.

 

 

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455029115

Kiekis – 250g.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

Dr. Beckmann
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą