Naudojimas: Laikykitės tekstilės gaminių priežiūros nurodymų. Jei reikia iš anksto apdorokite sunkiai įveikiamas dėmes. Netinka vilnai, šilkui. Miltelių dozę nustatykite pagal skalbinių kiekį, nešvarumo laipsnį ir vandens kietumą (žr. dozavimo lentelę ant pakuotės).

Rekomenduojama vienam skalbimui 160ml./60g.

 

PAVOJUS!

Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: pasijutus blogai skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją

 

Sudėtis: 5-15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, polikarboksilatų, baliklių deguonies pagrindu; < 5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, muilo, ceolitų, fosfonatų; optiniai balikliai. EUH208 sudėtyje yra kvapiosios medžiagos|: citronelolis. Gali sukelti alerginę reakciją.

 

Prekės ženklas – DALLI

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4012400520503

Kiekis – 600g.

Gamintojas:

Dalli-Werke GmbH & Co.KG

Zweifaller Straße 120

D-52224 Stolberg

Tel.: 0049 (0)2402 8900

www.dalli.detergent-info.com

 *Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Dalli Group
7 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą