NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Netinka šilkui, aksomui ir vandeniui neatspariems audiniams. Prieš naudojimą patikrinti spalvų ir medžiagų atsparumą.  Prieš naudojimą nusukti šepetėlio galvutę, apsauginę foliją pradurti adata (apie 2 mm) ir vėl užsukti šepečio galvutę (nepersukti). Pašalinti prikibusius nešvarumus. Buteliuką laikyti nukreipus žemyn ir lengvai spustelėti, kad aplikatoriaus kempinėlė sudrėktų. Užtepti valikio (nereikia kiaurai sudrėkinti kilimo ar kiliminės dangos), atsargiai įtrinti į audinį ir palikti 3 min įsigerti. Valiklio ir dėmės likučius netrinat sugerti drėgna šviesia šluoste. Jei reikia, pakartoti dar kartą. Kiekvieną kartą po naudojimo išplauti aplikatorių. Buteliuką laikyti vertikalioje padėtyje.

PAVOJUS!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sukelia stiprų akių dirginimą. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Turinį/talpą išmesti pagal vietines taisykles.

 

Sudėtis:
< 5 % anijoninių ir nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, Balinimo priemonės deguonies pagrindu. Natrio benzoatas, kvapiosios medžiagos.

 

Prekės ženklas – DR.BECKMANN

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4008455048413

Kiekis –650ml.

Gamintojas:

Delta pronatura

Kurt-Schumacher-Ring 15-17,

D-63329 Egelsbach

www.delta-pronatura.de

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

 

 

 

Dr. Beckmann
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą