Naudojimas:

Tiesiog papurkškite po klozeto apvadu, leiskite jam veikti, nuvalykite – atlikta! Norėdami kruopščiai pašalinti sunkias nuosėdas ir nešvarumus, palikite 30 minučių, tualeto šepečiu pašalinkite likučius ir nuplaukite. Panaudoję užfiksuokite kamštelį iki spragtelėjimo.

 

Įspėjimas: skirtas naudoti tik tualeto dubenyje. Purslai ant tualeto sėdynės, grindų ar rūgštims jautrių paviršių turi būti nedelsiant pašalinti dideliu kiekiu švaraus vandens.

PAVOJUS!

Dirgina odą. Sukelia stiprų akių dirginimą. Jei reikia medicininės pagalbos, su savimi turėkite produkto talpyklą arba etiketę. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių apsaugą. PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu vandens. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Tęsti skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Atsargiai naudokite ploviklį. Prieš naudodami visada perskaitykite etiketę ir produkto informaciją

 

Sudėtis: < 5 % nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, kvapiosios medžiagos.

 

UFI: VSU1-E03V-700M-V45H

 

Prekės ženklas – BIFF

Kilmės šalis – Vokietija

Kodas - 4015000971928

Kiekis – 750ML.

Gamintojas:

Henkel Wasch und Reinigungsmittel GmbH,

40191 Dusseldorf, Notruf-Nr.: 0211/797-3350

 

 

*Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Henkel
6 Prekės

Jums taip pat gali patikti

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Produktas pridėtas į palyginimą